הפצת מותג לקהל רחב

דרכים יצירתיות להפצת מותג לקהל רחב

תחרותיות רבה מחייבת יצירתיות מוגברת. מה הן הדרכים הכי יצירתיות להפצת מותג לקהל הרחב? אנו מזמינים אתכם ליהנות מהדרכים הכי ממגנטות למשיכת קהל היעד שלכם, בואו נדבר על שיווק נכון של מותג באינטרנט וגם ב”עולם האמיתי”. 

סרטוני אנימציה ויראליים, מי יוצר אותם והאם ישנה נוסחה מדויקת לייצר אחד? חברות פרסום וחברות שיווק מתמחות ביצירת סרטונים ויראליים, כאלו שנושאים את שם המותג שלכם בדרכים הכי יצירתיות ורעננות. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהעולם הוויזואלי שלנו, להשתלב בו ולהפיץ את הבשורה שלכם באמצעות שלל שיטות. כיצד מפרסמים היום מותג? מה הן השיטות הכי מקוריות למתג מוצר כלשהו? כיצד מושכים את קהל היעד? בואו נדבר על שיווק מותג בצורה הכי נכונה. 

שיווק מוצר או מותג בעזרת סרטונים 

אין ספק, אנחנו חיים בעידן בו קיימת תחרות מאוד גבוהה. התחרות הרבה מחייבת אותנו למתג את המוצרים שלנו, לייחד את בתי העסק, לשווק נכון מוצרים חדשים ועוד. ניתן להפיץ מותג לקהל הרחב באמצעות שיטות שונות, כמו למשל הפצת המותג באמצעות סרטוני אנימציה מרהיבים וחיים. סרטוני אנימציה זוהי דרך מצוינת למגנט את הקהל שלכם אליכם ולתפוס את תשומת ליבו. 

סרטונים אלו אוטומטית הופכים אתכם לנגישים יותר, לידידותיים, לחברותיים ומקוריים. המותג שלכם ימריא ויפרוש כנף עם סרטוני אנימציה. הסרטונים יכולים לכלול דמויות מצחיקות, דמויות אירוניות, אנימציה של אינפוגרפיקה ועוד. אגב, אינפו-גרפיקה זו היא דרך מעולה למשוך קהל יעד אל המוצר שלכם והמותג, במיוחד אם מדובר במכירת מכשור מורכב (כמו למשל מכשור רפואי). בעזרת סרטוני אינפוגרפיקה ניתן לפשט בקלות מידע מורכב, מה שהופך את המותג והמוצר שלכם להרבה יותר נגישים בפני הלקוחות וקהל היעד. 

יצירתיות המיתוג והשיווק חשובה 

סרטוני אנימציה הם אכן דרך מצוינת לשווק את המותג שלכם ולהגיע אל קהל היעד, אך אסור לשכוח שיטות פרסום נוספות ואחרות. חלוקת מתנות לעובדים עם מיתוג זו גם כן דרך נפלאה לקבל פרסום חינם. הפרסום “מתגלגל” לבד, כי בעצם חילקתם מתנות ממותגות לעובדים. 

העובדים מקבלים את המתנות שמיתגתם עבורם (כמו למשל מטרייה ממותגת, כוס קפה ממותגת, נעלי בית ממותגות, שמשייה ממותגת ועוד), והם מגלגלים את הבשורה הפרסומית שלכם הלאה. מיתגתם שמשייה וחילקתם לעובדים? הבשורה השיווקית שלכם תהיה מוצגת בחוף הים בשבת הקרובה. 

חלוקת מתנות לעובדים עם מיתוג אישי 

חלוקת מתנות לעובדים עם מיתוג מתבצעת בארגונים גדולים, אך אין ספק שגם בתי עסק קטנים עשויים להפיק תועלת אדירה מכך. מתנות ממותגות לעובדים ולקולגות מומלצות במיוחד כאשר מדובר בשיווקו של מוצר חדש. 

אם אתם לקראת כניסה לשוק עם מוצר שדורש מיתוג חזק, מומלץ מאוד ליצור סרטוני אנימציה ויראליים, למתג מתנות ולחלק אותן, לפרסם בגוגל, לשווק פלטפורמות החברתיות ועוד. יחד עם כל שיטות השיווק, חשוב לדעת גם לא להתפזר! חברות מיתוג מומלצות ידעו למקד את הפרסום שלכם בצורה הכי מדויקת.

דברו איתנו ונשמח לעזור!

דבר איתנו ונשמח לעזור!
Call Now Button דילוג לתוכן