סרטון תדמית לעסק: מפצחים לכם קונספט עם באז

סרטון תדמית לעסק: מפצחים לכם קונספט עם באז

על ידי שרית ליבנה

בשנים האחרונות חל מהפך בעולם התוכן וניכר כי יותר עסקים וארגונים מפרסמים את עצמם באמצעות סרטונים מקוריים. חברות הפקת הסרטונים הבולטות בשוק מסבירות על מה צריך לשים את הפוקוס וכיצד ניתן להיחשף לקהל גדול יותר באמצעות סרטון תדמית לעסק שכולל מסר מדויק

עולם התוכן של היום משתנה מרגע לרגע. הקרב על תשומת לב הלקוח גובר עם הזמן, ומנותני השירות מצופה להיות מקוריים ויצירתיים בכל פעם מחדש. בוודאי שמתם לב שהפיד שלכם מתחיל להתמלא בסרטונים שתופסים חלק גדול ממקומו של הטקסט הכתוב. סרטונים המשדרים תמונה חיה מצליחים לתפוס את העין ומעבירים לצופה חוויית “לייב” עדכנית, שונה ומסקרנת שמביאה ללקוח את התמונה המלאה, תרתי משמע.

סרטונים טובים יכללו אפקטים מקוריים ויצולמו בלוקיישנים מעניינים, כך שיעבירו את החוויה עליה מדובר בסרטון בצורה כזו שהלקוח יוכל ממש לחוש את המסר המועבר בו. באמצעות כלי זה תוכלו להחליט בעצמכם איזו תפנית יקבל הסרטון – דרמטית, קומית, מותחת ועוד. תוכלו להחליט אם לצלם את עצמכם ולהעניק לצופים גישה ישירה אליכם, להשתמש בסרטון אנימציה קליל להעברת המסרים, להציג גרפים אינפורמטיביים ובמילים אחרות – להרחיב את גבולות היצירתיות שלכם. והכי חשוב – אם כבר החלטתם ללכת על אופציית הסרטון, חשוב שהוא ייצא מקצועי ומדויק. בדיוק בשביל זה אספנו בשבילכם את בעלי המקצוע שיצרו לכם את הסרטון שייקח את העסק שלכם כמה רמות מעל כולם.

קאובוי הפקות

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ורואים בעשייה שלנו שליחות לעזור לעסקים, חברות וארגונים לממש את החזון של המותג שלהם דרך מיתוג וסרטוני אנימציה“, אומר אבי גרייבר, מנכ”ל “קאובוי הפקות“. “בסטודיו אנחנו שמים דגש רב על יצירתיות וחדשנות, כל הפקה היוצאת תחת ידינו מקבלת ביטוי אומנותי רענן בהתאמה לבריף והיעדים העסקיים של לקוחותינו”.

“קאובוי הפקות” נוסדה בשנת 2009 על-ידי אבי גרייבר שעבודותיו זכו לפרסים יוקרתיים בארץ ובעולם בעיצוב ואנימציה. הסטודיו מתמחה במיתוג ועיצוב, אנימציה דו-מימדית ותלת-מימדית, הפקה ויצירת סרטונים שיווקיים, סרטוני תדמית, הדרכה והסברה וסרטוני מוצר. בנוסף, בסטודיו מציעים גם סרטונים “פרסונליים”, למשל, סרטון וידאו ברכה לחג שמופץ בניוזלטר של החברה או הארגון דרך מערכות לדיוור ישיר ויהיו בו השם והנתונים האישיים של הצופה.

גם הפריחה של הרשתות החברתיות והיותן אפיק מועדף לפרסום, מהווה קרקע נוספת לשיווק עסקים ולהעברת מסרים, כשאחת הדרכים האפקטיביות ביותר לייצר תנועה במדיה החברתית, למשוך לקוחות ולהעלות מודעות למותג היא באמצעות וידאו ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בסרטונים של “קאובוי הפקות”.

“כל הסרטונים והפקות הוידאו שלנו הם אותנטיים לכל מותג וכמדיניות מכילים את שלוש המ”מים: מסר, מיתוג ומיצוב”, ממשיך אבי. “בסרטון וידאו או אנימציה יש חשיבות עצומה לדיוק של מסר קריאייטיבי, שכן הוא צריך לעבור לצופה תוך שניות ספורות ולקלוע בול לבריף של הלקוח וגם לקהל היעד אליו הוא מכוון. בכל הסרטונים אנחנו מטמיעים את השפה העיצובית והמיתוגית של הלקוח, ואם אין לו אז אנחנו ניצור ונמציא אותם עבורו, כולל: פיתוח קונספט ייחודי, ארט, דמות וסביבה. לתפיסתנו, הסרטון הוא הפנים של המותג ועליו לשקף איך האופן בו הלקוח רוצה למצב את עצמו או את המוצר בשוק ואל מול המתחרים שלו. בזכות הניסיון שלנו והצוות המוכשר של הסטודיו, יש לנו את כל הכלים להגשים וליישם את המיתוג והמיצוב ולהפיק סרטוני וידאו ואנימציה איכותיים שמעבירים את המסר וייצרו אינטראקציה וחשיפה מושלמים”.

 

בין לקוחות המשרד חברות, מוסדות וארגונים בינוניים וגדולים מהארץ ומחו”ל ומתעשיות מגוונות, ביניהם: קזינו 888, אל-על, כללית, לפ”מ (לשכת הפרסום הממשלתית) ומשרדים ממשלתיים, נייס סיסטמס ועוד. בנוסף, מפיק הסטודיו סרטונים גם לחברות סטארטאפ המיועדים למשקיעים ומימון המונים, כאשר לדברי אבי, עד כה גוייסו למעלה מ- 300 מיליון דולר בזכות הסרטונים שהסטודיו יצר. “תהליך העבודה עם סטארטאפים בסמוך לשלב גיוס הכספים, עוזר להם לגבש את המסר ואת השירות או המוצר, על מה לשים דגש בהמשך ויותר מזה להתוות את הדרך לתוכנית לאסטרטגיה השיווקית שלהם לקראת פריצה וחדירה לשוק”.

לדברי אבי הרגע בו הבריף מקבל “חיים משל עצמו” והאנימציה משתלבת באופן אינטגרלי והופכת להיות יישות בלתי מופרדת מזהות המותג – זה רגע מספק מאד, במיוחד כשהסרטון הופך לסיפור הצלחה.

למאמר המלא >>

רוצים סירטון בלתי נשכח?

דבר איתנו ונשמח לעזור!
Call Now Button דילוג לתוכן