עריכת סרטונים

עריכת סרטונים – כל היתרונות לעריכה מקצועית

עריכת סרטונים: היום יודע כל בעל עסק כי על מנת לקדם את העסק שלו בצורה משמעותית, חכמה, מקצועית ויעילה, על מנת להגיע אל קהל לקוחות חדש וגם על מנת להתפתח ולקדם את העסק למתן שירותי מסחר בכל רחבי הארץ וגם בחו”ל, נדרש שיווק ומיתוג עסקי. 

נכון כי רוב בעלי העסקים ורוב החברות והארגונים המספקים שירותים כאלה ואחרים וגם חנויות המוכרות מוצרים, מתחזקים אתר אינטרנטי אשר דרכו ניתן להגיע לקהל לקוחות חדשים, ניתן לפרסם מוצרים חדשים, מבצעים וגם לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים דרך פרסומים שונים. 

אך כמו שנאמר אין טוב ממראה עיניים , כלומר מה מתאים יותר מסרטון מוצר חדש, מפרסומת מצולמת או באנימציה של שירות חדש ומשופר ומה אפקטיבי יותר משימור לקוחות בעזרת סרטון ברכה קצר ומרשים לקראת החגים.

עריכת סרטונים - מהי עריכה מקצועית?

עריכת סרטונים, מייצרת עבורכם סרטון תדמיתי, פרסומי, שיווקי, מקצועי ביותר, החל בצילום מושקע הכולל תאורה מקצועית מחמיאה ונכונה למוצר שלכם, או לפרזנטור שמייצג את החברה או המוצר שלכם.

המשך בהקלטת סאונד מקצועית איכותית נקייה מרעשים, וכן עריכה במערכות ממוחשבות חדשניות ומקצועיות שהיא השלב החשוב ביותר בעשיית הסרט מכיוון שזהו השלב בו נקבע המראה הסופי של הסרטון השיווקי של המוצר שלכם . 

עריכת סרטונים מקצועית כוללת את הקצב, את המוסיקה, את הקריינות, הכותרות, הצבעוניות העשירה של התמונה, והאפקטים המיוחדים של הסרט שלכם בצורה מקצועית ביותר על פי הסטנדרטים המקובלים בתעשיית הסרטים. 

אין תחליף לעריכת סרטונים מקצועית. נכון אתם יכולים לנסות לייצר סרטון שיווקי בעצמכם בעזרת חברים או בבית במערכת ביתית, אבל כשאתם מתחרים בעולם המסחר הגלובלי של היום אתם רוצים להיראות ברשת, באתר וברשתות החברתיות, איכותיים ומקצועיים לפחות כמו המתחרים שלכם ואף יותר. 

מהו השירות הניתן על ידי עורכי וידיאו מקצועיים ?

כמו כל מקצוע ,גם עריכת סרטונים הינה מקצוע נלמד ונרכש, אשר בו ניסיון וותק רב עושים את ההבדל הברור. 

עורכי וידיאו מקצועיים הם האנשים איתם כדאי לכם לעבוד, הם בעלי העין המקצועית לבחירת רצף הצילומים הנכונים לחשיפת המוצר, לקצב העריכה המדויק, הם בעלי האוזן המקצועית לקביעת רמת הווליום והמיקס הנכון של הקריין והמוסיקה ברקע. 

להם היכולת למקם את הכותרות המציגות את המוצר במקום הנכון והבולט ביותר בפריים. עליהם ניתן לסמוך שיוכלו לייצר עבורכם את המוצר הנכון לשיווק העסק שלכם, בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. 

כשאתם נעזרים בעריכת סרטונים מקצועית, אתם מייצרים עבור העסק שלכם סרטון שיווקי מצולם וערוך ברמה גבוהה שנראה ונשמע כמו כל פרסומת שאתם רואים בטלוויזה. 

סרטון שיווקי מקצועי יכול לייצר תדמית יוקרתית ולמתג גבוה את המוצר או העסק שלכם כך שיבלוט מעל המתחרים וישיג חשיפה גבוה, יהפוך לויראלי ויחשף לקהל לקוחות חדש.

 

מהם היתרונות בהעסקת חברת עריכת סרטים מקצועית ?

כשאתם זקוקים לסרט שיווקי עבור העסק שלכם, אתם זקוקים לראש קריאטיבי מצוין, שיפצח את הצרכים הספציפיים השיווקיים של המוצר שלכם, אתם זקוקים לצלם, במאי מקליט ועורך, לכן מומלץ וכדאי להעסיק חברת עריכת סרטים מקצועית

בהעסקת חברה מקצועית לעריכת אתם מקבלים צוות אנשי מקצוע מעולים, צלמים, מקליטים, תאורנים, עורכי וידיאו ואנשי סאונד. 

אשר יודעים לייצר עבור העסק שלכם את הסרטון השיווקי הנכון והמתאים ביותר עבורכם, הידע הרחב של עורכי וידיאו מקצועיים והשליטה שלהם במחשבי עריכה מקצועיים כגון AVID וגם בתוכנות עריכה מתקדמות כגון אפטר אפקט, מאפשר להם להעניק לסרט שלכם את הערך המוסף הנכון לו. 

מהו השירות שמספקת חברת עריכת סרטונים מקצועית ?

מגוון השירותים לשיווק העסק שמספקת חברת עריכת סרטונים מקצועית כולל בין היתר:

סרטי תדמית– סרטון תדמיתי המעביר את המסר השיווקי הנכון ביותר עבור העסק או המוצר שלכם אותו תוכלו לפרסם באתר האינטרנט שלכם וגם בכל רשתות המדיה השונות.

מצגות – עריכת מצגות ברמת גימור גבוהה במיוחד כולל עיצוב גראפי ושילוב המסרים של העסק או המוצר בתמונות ובוידיאו לצד אפקטים מיוחדים.

פרסומות  –  סרטי פרסומת ייחודיים שיווקיים ומותאמי מסר למוצר שלכם, הכוללים צילומי המוצר, או הכנת סרטי אנימציה במגוון צורות החל מטיפוגרפיה בתנועה, המשך בסרטי אנימציה דו ממדית ועד לסרטונים מושקעים באנימציית תלת מימד.

מהם השלבים בעריכת סרטון שיווקי ?

השלבים בעריכת סרטון שיווקי הם:

שלב הקריאייטיב והתסריט – בו נלמד המוצר, היתרון המכירתי של המוצר ונכתב עבורו תסריט מדויק המביא יתרון זה לביטוי קולנועי פרסומי ברמה גבוה ומקצועית. כולל מוסיקה, קריינות וכותרות כולל סלוגן ועוד.

 שלב הצילומים /יצירת האנימציה – יציאה לצילומים על פי התסריט כולל שחקנים, פרזנטורים, צילומים במגוון לוקיישנים ואולפני גרין סקרין ועוד.

 שלב האופליין – זהו השלב העריכה הראשוני, בסיומו תראו את הגרסה הראשונית של הסרטון ותוכלו לתת הערות לתוספות ותיקונים.

 שלב האונליין – עריכת תיקונים וסגירת המראה הסופי של הסרט

 שלב תיקוני הצבע והאפטר אפקט – שלב הענקת מראה סופי צבעוניות ייחודית ואפקטים משולבים להדגשת מסרים שיווקיים.

 שלב הסאונד והמיקס – שלב הקלטת הקריינות ,עריכת המוסיקה ומיקס סופי.

 רנדר סופי במחשב – בגמר עריכת הסאונד , מרנדרים את הסרט במחשב באיכות גבוהה וסופית ולאחר אישור סופי הסרט עובר ללקוח, לשיווק ישיר ללקוחותיו, לטלוויזיה, לאתר האינטרנט, ולשיווק ברשתות החברתיות.

מאמרים מקצועיים

דבר איתנו ונשמח לעזור!
Call Now Button דילוג לתוכן